WYKOŃCZENIE WNĘTRZ „POD KLUCZ” – ZALETY

Jeśli jesteś posiadaczem nowego mieszkania, domu czy też innej inwestycji zawsze warto sięgnąć po poradę w zakresie wykończenia wnętrz profesjonalistów. Osoby, które z pasją aranżują wnętrza posiadają lata praktyki oraz doświadczenia. Tworzą funkcjonalne oraz wyjątkowe wnętrza, w których najczęściej mieszkamy przez kilka najbliższych lat. Wykończenie wnętrza w systemie pod klucz posiada wiele zalet.

Źródło: Glam Project

Główne zalety wykończenia wnętrz w systemie pod klucz przez dewelopera:

  • Oszczędność czasu

Osoby, które podejmują decyzję o zakupie mieszkania wraz z wykończeniem pod klucz oszczędzają wiele czasu na każdym etapie. Profesjonalny projekt wraz z ekipą z wieloletnim stażem pracy w branży to wyjątkowy komfort. Taki wybór pozwala na uniknięcie straty czasu podczas poszukiwań poszczególnych wykonawców i oczekiwań na wolne terminy realizacji przez nich zlecenia.

  • Krótki termin realizacji

W mieszkaniu, którego wnętrze wykończane jest w systemie pod klucz, prace remontowe trwają równolegle z całą inwestycją. Na miejscu pracują ekipy, które zajmują się poszczególnymi etapami prac. Jako właściciel nie ma potrzeby aby nadzorować inwestycję, ponieważ jest to rola dewelopera.

  • Gwarancja dewelopera

Większość deweloperów udziela gwarancji na wykonane prace.  Jest on odpowiedzialny za cały proces prac budowlano – remontowych co skutkuje konkretnym nadzorem z jego strony.

  • Niższy koszt materiałów budowlanych

Współpraca z deweloperem oraz ekipą wykończeniową jest bardzo korzystna, ponieważ zarówno deweloperów jak i firmy, które zajmują się wykończeniem wnętrz obowiązuje niższy VAT. Na ogół firmy które pracują już kilka lat na rynku posiadają wiele ulg oraz zniżek. Taki przywilej pozwala na zakup produktów z wyższej półki w niżej cenie.

  • Stałość i gwarancja ceny

Dzięki temu iż na samym początku czyli w momencie podpisania umowy poznajemy jej warunki i przede wszystkim ceny poszczególnych prac mamy możliwość opłacenia jednego rachunku. W takiej sytuacji nie potrzebujemy podpisywać kilku umów, negocjować warunków z poszczególnymi wykonawcami – wszystkie usługi zawarte są w jednej umowie podpisanej z deweloperem. Istnieje możliwość policzenia wykończenia mieszkania wraz z kupnem mieszkania oraz opłacenie za pomocą jednego kredytu hipotecznego. Poprzez takie rozwiązanie nie ma potrzeby ubiegania się o dodatkową pożyczkę na wykończenie wnętrz.

  • Nowoczesne wykończenie wraz z projektantem

Wybór standardu wykończenia wnętrz jest rozmaity, zatem należy wybrać wraz z projektantem odpowiedni dla swoich preferencji. Poprzez konsultacje z projektantem zyskuje się ogromne wsparcie. Projektant zarówno podpowie jak i zaproponuje nowoczesne, innowacyjne rozwiązania. Jego pomoc okaże się nieoceniona w doborze odpowiednich materiałów. Często propozycje dotyczą różnych standardów wykończenia, inwestor musi zdecydować, który wariant najlepiej mu odpowiada.

  • Możliwość zakupu mieszkania w innym mieście

Decyzja wykończenia wnętrza pod klucz to przede wszystkim oszczędność czasu oraz brak konieczności pilnowania ekipy wykończeniowej. Daje możliwość zakupu mieszkania w innym mieście, ponieważ wszystko jest pod kontrolą dewelopera.  Inwestor może poświęcić ten czas na organizację przeprowadzki lub inne zobowiązania.

Źródło: Glam Project

Mieszkanie wykończone w systemie pod klucz to rozwiązanie idealne dla osób ceniących swój czas. Poświęcenie prac remontowych, zakupów, wyborów czy doglądanie ekipy budowlanej w ręce doświadczonych osób pracujących w branży pozwala na uniknięcie niepotrzebnego stresu czy też błędów. Jeśli zależy nam na szybkim wprowadzeniu się do nowego domu oraz sprawnemu wykończeniu wnętrza to usługa idealna dla nas.

Sprawdź naszą ofertę pakietów wykończenia wnętrz w systemie pod klucz: https://glamdevelopment.pl/wp-content/uploads/2021/02/Pakiety-wykonczeniowe.pdf