MIESZKANIE NA PRZEDMIEŚCIACH

Jeszcze do niedawna największym luksusem było mieszkanie w prestiżowych dzielnicach dużych miast. Od pewnego czasu można zaobserwować zmieniający się trend związany z miejscem zamieszkania. Teraz wyjątkowym luksusem jest posiadanie nieruchomości na obrzeżach miasta, a prestiżem można nazwać otaczającą zieleń, spokój oraz ciszę. Warto zauważyć, że społeczeństwo poświęca znacznie więcej czasu na pracę i czynności z nią związane. Osoby które pracują w dużych miastach, zaczynają być przemęczone gwarem miasta, smogiem, dużą ilością otaczających ich ludzi. Ze względu na warunki, które przedstawia miasto, preferencje dotyczące miejsca zamieszkania ulegają zmianie. Przedmieścia przyciągają swoimi zaletami.

Miasta w dużej mierze oferują mieszkania oraz domy w atrakcyjnych cenach z rynku wtórnego. Często kusząco niższa cena inwestycji z rynku wtórnego wydaje się być świetnym rozwiązaniem, kiedy posiada się okrojony budżet na inwestycję. Okazuje się jednak, że koszty remontu takich miejsc pod własne preferencje nie należą do najniższych.

Przedmieścia oferują znacznie większy wybór wśród nowoczesnych mieszkań.

Rozwiązania, które w większości są bardzo praktyczne, funkcjonalne oraz bazują na najnowszych trendach. Potencjalny nabywca kupując nową nieruchomość od dewelopera nie musi zmagać się z dodatkowymi remontami.

Źródło: Pinterest

Spokój oraz cisza to wyjątkowy komfort, który oferują przedmieścia. Idealne miejsce dla osób pragnących odpocząć po całym dniu ciężkiej pracy. Oczywiście istnieje wiele sposobów na spędzanie czasu wolnego, natomiast wygoda związana z możliwościami, które posiadają przedmieścia jest nie do zastąpienia. Świeże powietrze, miejsce do spacerów, jazdy na rowerze, rozkoszowanie się widokami natury to ogromna zaleta.

Warto zwrócić uwagę na okolicę osiedla na które się decydujemy, ponieważ często mniejsze miejscowości mają wiele ciekawych miejsc do zaoferowania.

Nie można tutaj nie wspomnieć o dużo niższych kosztach związanych z zakupem inwestycji na przedmieściach, ponieważ ceny domów oraz mieszkań znacznie różnią się od tych oferowanych w centrum miasta. Jeśli marzy nam się dom z kawałkiem zieleni to cena takiej nieruchomości na obrzeżach miasta jest porównywalna z ceną za małometrażowe mieszkanie w mieście.

Do kogo skierowane są oferty mieszkań na obrzeżach miasta?

Przede wszystkim do osób które:

  • Posiadają samochód i korzystają z niego na co dzień
  • Marzą o spokoju i ciszy
  • Pragną posiadać własny kawałek zieleni
  • Szukają nieruchomości w atrakcyjnej cenie
  • Preferują dużą, niezabudowaną przestrzeń
  • Chcą zapewnić bezpieczne miejsce dla swoich dzieci
  • Pragną odpocząć od zgiełku miasta
  • Mają chęć założenia oraz integracji z nową społecznością
  • Szukają miejsca, które będzie azylem dla rodziny

Źródło: Pinterest

Wyjątkowo piękna, zielona, spokojna oraz cicha okolica naszej najnowszej inwestycji „Rubinowa Park” na pewno Cię zachwyci! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – https://glamdevelopment.pl/#inwestycje